Společnost 3DR uzavřela partnerství s japonskou firmou Shimbamoto

| Petr Minařík

Americký výrobce dronů 3D Robotics expanduje za oceán. Společnost před pár dny oznámila, že uzavřela spolupráci s japonskou obchodní společností Shibamoto. Tímto tahem chce 3DR expandovat svoje výrobky na japonský trh. Podle 3DR se jedná o vůbec první mezinárodní podnikání této firmy.

Společnost 3DR uzavřela partnerství s japonskou firmou Shimbamoto | Zdroj: 3drobotics.com

Společnost 3DR uzavřela partnerství s japonskou firmou Shimbamoto | Zdroj: 3drobotics.com

Shibamoto bude prodávat drony 3DR japonským farmářům díky dceřiné společnosti New Holland HFT. Těmto farmářům bude pravděpodobně nabízet upravenou kvadrokoptéru 3DR Solo verze Agco, o níž jsme psali před dvěma měsíci.

“Spojení precizních technik pro hospodaření s půdou a produktů, které nabízíme, poskytnou drony  společnosti 3DR našim zákazníkům nové informace o svých plodinách, pomohou jim snížit náklady a zvýšit výrobní efektivitu,” napsal Masaaki Shibamoto, prezident a provozní ředitel New Holland HFT, na blogu 3DR.

Shibamoto bude mimo jiné spolupracovat také s japonskými univerzitami, aby se o dronech přednášelo také ve školství v oborech jako je například zemědělství nebo robotika.

Více o novém vzdělávacím programu společnosti 3DR si můžete přečíst zde

“Jsme nadšení našim vstupem na japonský trh, nemohli jsme si vybrat lepšího reprezentanta, než je Shibamoto,” řekl výkonný ředitel 3DR Chris Anderson. “Firma Shibamoto dokázala zastupovat vedoucí značky na japonském trhu se závazkem řádné zákaznické podpory. Sdílíme společné nadšení, a těším se na služby novým zákazníkům na tomto trhu.”

Zdroj: interdrone.com

Kategorie: Aktuality

Štítky: Drony, UAV, Dron, 3DR

Komentáře (0)Vstup do diskuse