8 úžasných dronů pro děti - druhá polovina

| Petr Minařík

V předešlém článku o dětských dronech jsme si představili první čtyři kvadrokoptérky pro děti. Dneska vám přinášíme přehled o dalších čtyřech od výrobců Hubsan, Syma a Parrot.

5. Syma X1 4CH

Syma X1 4CH je jednou z nejprodávanějších mini kvadrokoptér na trhu a je skvělou volbou pro děti. S konstrukcí ve stylu UFO plavidla a maximální kontrolou stability je to kvadrokoptéra, kterou děti vezmou a začnou s ní létat rovnou po vytažení z krabice. Děti také budou milovat 3D manévry jako salta, otočky, piruety a podobné triky.

dětský dron syma x1

Dětský dron Syma X1

Na rozdíl od jiných mini kvadrokoptér je tato dodávána ve dvou různých modelech, a to pro létání venku nebo uvnitř. Většina mini kvadrokoptér může létat pouze uvnitř, ale s X1 4CH můžete konečně létat i venku. Syma X1 4CH je dodávána se vším (kromě baterií), co potřebujete k létání.

6. Hubsan X4

Hubsan X4 je mini kvadrokoptéra (široká i dlouhá 6 centimetrů), kterou je snadné ovládat a je neuvěřitelně odolná. Tento malý dron s 6-osým gyroskopem poskytuje úžasnou stabilitu. I kdyby vaše děti nikdy předtím neletěly s kvadrokoptérou, nebudou mít s ovládáním Hubsan X4 problém.

hubsan x4 pro deti

Kvadrokoptérka Hubsan X4

X4 má vysokokapacitní LiPO baterii a 4-kanálové ovládání. Je připravena vyletět v momentě, kdy vám dorazí domů – dodává se totiž včetně baterií.

A ta nejlepší část? Děti s ní mohou létat doma i venku.

7. Syma X11

Další dětský oblíbenec je od firmy Syma. X11 je kvadrokoptéra použitelná uvnitř i venku s 6-osou stabilizací pro ultra hladký let. Jednoduchým pohybem joysticku můžete letět všemi směry a dokonce dělat i 360° manévry jako například salta.

kvadrokoptéra pro děti syma x11

Kvadrokoptéra Syma X11

Jsou dostupné dvě rychlosti a dvě frekvence, takže budete mít úplnou kontrolu nad vašim zážitkem z létání. Syma X11 se chlubí dobou nabíjení pouze 40 minut a časem ve vzduchu v rozmezí 5 až 7 minut.

8. Parrot MiniDrone Rolling Spider

Jestli hledáte dron pro starší děti, Parrot MiniDrone Rolling Spider je skvělou volbou. Může se valit kdekoliv – po zemi, na zdi a dokonce i po stropě. Pozor, umí také létat.

parrot minidron rolling spider

Parrot MiniDrone Rolling Spider

Rolling Spider má ultra kompaktní design, ale je úžasně stabilní. Můžete používat tento dron doma i venku – kdekoliv chcete. A se zabudovanou FPV kamerou můžete pořizovat i letecké záběry přímo z oblohy.

Parrot Rolling Spider funguje jako ostatní moderní drony. Není ovládán klasickým radiovým ovládáním. Je řízen aplikací FreeFlight 3 pro smartphony. Aplikace funguje přes Bluetooth a je zdarma ke stažení.

Děti si užijí celých 8 minut letu na jedno nabití. Dobití zabere pouze hodinu.

Na tomto dronu ale není zajímavý čas, který stráví ve vzduchu, nýbrž akrobacie. Jedním kliknutím udělá 360° salto nebo 90° (případně 180°) otáčku. Předprogramované akrobatické pohyby zapůsobí na děti všech věkových kategorií. Kolečka jsou oddělitelná, takže můžete létat nebo se kutálet – cokoliv budete chtít.

Zdroj: Dronebly.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse