8 úžasných dronů pro děti - první polovina

| Petr Minařík

Hledáte skvělý dron pro děti? Nezáleží na tom, jestli ho koupíte na narozeniny, prázdniny nebo jen pro zábavu – dron je prostě perfektním dárkem pro děti. Je zábava s ním létat a dokáže dělat super triky.

Ve dvou dílech vám přinášíme seznam 8 úžasných dronů, které budou děti milovat.

1. KiiToys X-10

dron pro děti kiitoys

Dětská kvadrokoptérka KiiToys X-10

Hledáte kvadrokoptéru jako hračku? KiiToys nabízí nano kvadrokoptéru s 6-osým gyroskopem a 4-kanálovým ovládáním. Tato maličká kvadrokoptéra, známá jako X-10, umí salta a světelnou show. Pyšní se titulem nejmenší kvadrokoptéra na světě a je vhodná pro děti všech věkových kategorií.

X-10 má rozměry 40 x 40 cm a nabízí pěti až osmiminutový let na jedno nabití. S 6-osým gyroskopem jsou lety vyrovnané a stabilní. Navíc se umí pohybovat všemi směry: doleva/doprava, nahoru/dolů a dopředu/dozadu.

Chcete více zábavy? Tato kvadrokoptéra umí salto, abyste oslnili vaše přátele. Jelikož je kvadrokoptéra tak malá, měli byste s ní létat uvnitř. Se 4-kanálovým rádiovým ovládání mohou děti létat s více kvadrokoptérami naráz. Dá se koupit ve čtyřech barvách: v modré, růžové, oranžové a zelené.

2. Holy Stone Mini RC Drone

Dron Mini RC od DFD se snadno ovládá a je zábava s ním létat. Ukažte vaše létající schopnosti třistašedesátistupňovými otočkami. Nikdy předtím jste s kvadrokoptérou nelétali? Žádný problém. Mini RC drone má 4 modely, takže s nimi mohou létat uživatelé všech úrovní.

dětská kvadrokoptéra holy stone

Holy Stone Mini RC Drone

Mini RC Drone je 6-osová, 4-kanálová kvadrokoptéra, která je připravena k letu ihned po vybalení z krabice. Je stabilní, snadno ovladatelná a dokáže předvádět kaskadérské kousky. Létá všemi směry. Vznáší se nebo dělá 360° otočky. S 5-minutovou dobou letu a zlatě zbarvenou konstrukcí je to kvadrokoptéra, se kterou budou děti rády létat.

3. Holy Stone Mini 4

Dron Holy Stone Mini je připravený k letu s 6-osým gyroskopem pro stabilní let a snadné ovládání. Umí 360° otočky a je dodáván s chráničem, takže jej nezničíte během prvních pár letů. Šest jasných a barevných LED světel vám dá vědět, kterým směrem letíte a budete moci dělat i světelnou show.

holy stone mini 4 pro děti

Holy Stone Mini pro děti

Jak velká je tato kvadrokoptéra a kolik vlastně váží? Není tak malá jako KiiToys kvadrokoptéra, ale je překvapivě malá 13 x 13 x 4 cm a váží pouze 467 gramů, takže sviští vzduchem. Na rozdíl od kvadrokoptér pro dospělé stojí tato mašinka méně než 1000 Kč.

4. UDI U818A

UDI je dobře známé jméno ve světe dronového průmyslu. U818A je skvělou volbou pro děti, pokud hledáte spolehlivý, dobře postavený dron. S 6-osým gyroskopem a 4-kanálovým ovládáním se s tímto dronem snadno létá i pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti. Dron má dokonce i FPV (first person view) kameru. Za méně než dva tisíce korun je to docela působivé.

dětský dron udi u818a

Dětský dron UDI U818A

U818A je vybavena vysokokapacitní baterií a silnými motory, takže létá déle a efektivně. Nabití této kvadrokoptéry zabere asi dvě hodiny, ale létat bude pouze 7-9 minut. Stavebnicová konstrukce umožňuje snadnou instalaci a opravu součástek. Takže pokud vaše dítě poškodí vrtuli, nezabere vám celý víkend přijít na to, jak ji vyměnit.

Další dětské drony

Dalším malým kvadrokoptérkám pro děti bude věnován ještě jeden z dalších článků. Podíváme se i na výrobce Syma či Parrot.

Zdroj: Dronebly.com

Kategorie: Články

Štítky: Dron, Kvadrokoptéra

Komentáře (0)Vstup do diskuse