Aplikace Dronestagram

| Petr Minařík

Seznamte se s novou aplikací Dronestagram. Byla stvořena pro všechny fanoušky leteckých fotografií využívající iOS.

Aplikace Dronestagram a hlavní položky menu | Zdroj: aplikace

Aplikace Dronestagram a hlavní položky menu | Zdroj: aplikace

Aplikace Dronestagram je dostupná pro uživatele iPhone a iPad, a umožní vám procházet více než 20 tisící leteckých snímků a videí, pořízených uživateli z celého světa.

Obrázky můžete: prohlížet v režimech „krajina“ nebo „portrét“, procházet jako album, „lajkovat“, přidávat do oblíbených, komentovat a samozřejmě sdílet na vaší oblíbené sociální síti.

Prostřednictvím jednoduché funkce můžete zveřejňovat obrázky do různých kategorií. Fotografie přímo pořízené GoPro nebo jinou akční kamerou lze nahrát přes WiFi, což proces uploadování velmi zjednodušuje, když dronem nafotíte více fotografií.

Pokud jste již členem stránky, můžete se přihlásit svým heslem k vašemu účtu. Tím získáte přístup k vašim příspěvkům a lajkům v rámci aplikace. Můžete též prohlížet fotografie z celého světa procházením různých kategorií nebo přes vyhledávač.

Vyhledávání hesla "Czech republic" v aplikaci Dronestagram | Zdroj: aplikace

Vyhledávání hesla „Czech republic“ v aplikaci Dronestagram | Zdroj: aplikace

Aplikace je zcela zdarma. Obrázky výše jsou z první verze, ale již teď existuje seznam vylepšení a nápadů, které budou aplikaci postupně rozšiřovat. Verze Dronestagramu pro OS Android se očekává v brzké době.

Dronestagram můžete stahovat zde.

Zdroj: diydrones.com

Kategorie: Články

Štítky: Drony, Apple

Komentáře (0)Vstup do diskuse