Best of Bebop 1. díl

| Petr Minařík

Dnešním dnem startujeme další seriál, vedle seriálu „Příběhy DJI“. Tentokrát s názvem „Best of Bebop“. V tomto seriálu se můžete těšit na videa natočená kvadrokoptérou Parrot Bebop, kterou mimochodem v současné době i testujeme.

Záběry na jezero Eola při západu slunce | Zdroj: video

Záběry na jezero Eola při západu slunce | Zdroj: video

V dnešním díle máme rovnou 8 videí (v následujících dílech budou vždy pouze 3 videa).

1. Scenérie Walesu

Následující video nám ukáže krásnou krajinu Walesu. Na záběrech je vidět přehrada Claerwen, jejíž výstavba trvala 6 let. Je vysoká 56 metrů, dlouhá 355 m a dokáže pojmout více než 48 milionů kubíků vody.

 

 

2. Létání nad zamrzlým jezerem Savoie ve Francii

Toto video bylo pořízeno ve Francii, konkrétně v regionu Savoie. Nachází se zde největší a nejhlubší jezero Francie – Lac du Bourget.

 

 

3. Létání nad La Laguna de San Fernando ve Španělsku, Cádiz

San Fernando je město ležící ve španělské provincii Cádiz. Žije zde více než 98 tisíc obyvatel. Záběry ukazují malebnou přírodu kolem tohoto města.

 

 

4. Pláž Nha Trang ve Vietnamu

Další video nás zavede na pláž Nha Trang ve Vietnamu. Tato pláž měří 7 kilometrů. V roce 2008 se na této pláži konalo dokonce finále soutěže Miss Universe.

 

 

5. Šplhání na horu Qingyuan v Hong Kongu

Tato hora se nachází asi 3 kilometry od města Quanzhou. Záběry zachycují skupinu horolezců, která se snaží dostat až na vrchol – do výšky 498 metrů nad mořem.

 

 

6. Jezero Eola v americkém Orlandu

Jezero Eola je jedním z hlavních rysů parku Lake Eola Park v americkém Orlandu. Pro představu, v porovnání s přehradou Claerwen na prvním videu, pojme toto jezeru jen 93 tisíc kubíků.

 

 

7. Záběry zasněžené krajiny v Chattanooga, Tennessee

Opravdu povedené záběry pořízené kvadrokoptérou Bebop.

 

 

8. Taradeau, Francie

Během 12. století postavili Francouzi rozhlednu „La Tour de Taradell“. Tato rozhledna stojí dodnes. Ná záběrech lze vidět nejen tuto rozhlednu, ale i městečko Taradeau, které je domovem pro necelé dva tisíce obyvatel.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse