Best of Bebop 11. díl

| Petr Minařík

Udělejme si z dnešního dílu Best of Bebop výlet. Zabalte si batohy a pojďte si s námi dát cestu kolem světa. Každý totiž potřebujeme čas od času nějakou změnu. Dnešní cesta začíná záběry z Japonska pořízené kvadrokoptérou Parrot Bebop.

Záběr na hrad Kochi v Japonsku | Zdroj: video

Záběr na hrad Kochi v Japonsku | Zdroj: video

3.  Hrad Kochi – Japonsko

Jaký je jeden z nejznámějších symbolů Japonska? Přece hrad Kochi, jehož výstavba trvala 10 let. Stavba byla dokončena v roce 1611. Nechal ji postavit Yamanouchi Kazutoyo.

Nádhernou atmosféru videa ještě podtrhují rozkvetlé třešně, které obklopují tento architektonický skvost.

 

 

2. Západ slunce nad pláží na Floridě

Nyní je čas, přeletět oceán do USA. Změníme prostředí a přesuneme se do teplejších krajin. Z dlouhého letu budete pravděpodobně unaveni. Pohodlně se tedy usaďte, pusťte si následující video a relaxujte nad krásnými záběry pláže a západu slunce z kvadrokoptéry Parrot Bebop.

 

 

1. Bahenní vulkány v Saltonském moři – Kalifornie

Po dnu na pláži byste měli být spokojení a možná i trochu opálení. Může se však stát, že se spálíte. Slaná voda kůži moc nepomůže. Nemusel by být špatný nápad, dát si bahenní koupel. Avšak až uvidíte následující video, bude vám jasně, že koupel v bahenním vulkánu v Saltském moři by mohla být vaše poslední.

 

 

Nyní můžete oslnit vaše přátele tím, že jim povykládáte, jak vypadá hrad Kochi v Japonsku, pláž na Floridě nebo v bahenní vulkány v Kalifornii.

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse