Best of Bebop 12. díl

| Petr Minařík

Jste připraveni na další výběr toho nejlepšího z kvadrokoptéry Parrot Bebop? Tentokrát se bude vše točit kolem vody, moře a lodí. Avšak dnes vám vše ukážeme z trochu jiné perspektivy než obvykle.

Záběr na parník plující na hladině jezera Curych | Zdroj: video

Záběr na parník plující na hladině jezera Curych | Zdroj: video

3. Helská kosa – Baltské moře

Toto video je pro všechny, kteří s oblibou jezdí k moři na dovolenou, aby se opálili a vyřádili v moři. Díky tomuto videu objevíte zcela nový aspekt, kterého jste si pravděpodobně nebyli vůbec vědomi. Podívejte se na tuto ohromující pláž, která měří 35 km, během zamračeného dne. Atmosféra je zcela jiná, než u běžných videí z pláží. Záznam je také důkazem výjimečnosti této pláže.

 

 

2. Ostrov Fraser – Austrálie

Následující video je sice také z podobného prostředí jako předchozí, avšak jeho atmosféra je úplně odlišná. Kdo by se na takové místo nechtěl podívat? Mimochodem, jedná se o největší písečný ostrov na Zemi s rozlohou 1630 km čtverečních. Zajímavé také je, že nejvyšší duny mají nadmořskou výšku 240 – 260 metrů nad mořem.

 

 

1. Parník v Rapperswil – Švýcarsko

Pojďme nyní zakončit náš dnešní výlet videem, které má blízko k vodě. Video pochází ze Švýcarska (jezero Curych) a můžeme na něm vidět nádherný parník. Ten se stará o přepravu lidí z jedné strany jezera na druhou. Velké díky patří Reto Büttnerovi, který se s námi o toto video podělil. Jeho další videa (většinou lodí) můžete prohlížet zde.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse