Best of Bebop 13. díl

| Petr Minařík

Po týdnu jsme tu zpět se zbrusu novými tématy. Dnešní cestu začneme v suchých horách. Abychom se ochladili, zaletíme do temných jeskyň daleko od slunce. Celý výlet poté zabalíme v nádherné italské krajině. Itálii jsme vybrali proto, že má velmi bohatou historii, velké dědictví, renesanci… a pizzu.

Pohled na vilu v nádherné italské krajině | Zdroj: video

Pohled na vilu v nádherné italské krajině | Zdroj: video

3.  Hory Al Aqah – Spojené arabské emiráty

Toto video vám ukáže to, co orel vidí každý den. Bebop osamoceně letí vysoko nad horami. Vypadá to, jako by na tomto místě nebyly žádné známky života. Pilot s kvadrokoptérou letí tak vysoko, že se zdá, jako byste viděli i konec oceánu. Je jisté, že se při pořizování tohoto videa musel hodně nachodit…

Video zde

2.  Jeskyně – Nová Kaledonie

Pravděpodobně všichni máme rádi videa velkolepých krajin, pláží a podobně. Následující záznam je však úplně odlišný. Místo toho, aby majitel Bebopu létal vysoko nad zemí, vybral si ke svému letu místo pod zemí – temnou jeskyň. Toto byste při prvním letu zkoušet neměli. Avšak výsledek je úžasný. Kdo by řekl, že si můžete zahrát na Batmana při objevování jeskyň s Bebopem?

 

 

1.  Vald D’Orcia – Italy

Pokud jste nikdy neměli šanci navštívit Itálii, následující video vám ukáže, proč ji chce navštívit tolik lidí. Stačí se podívat na tu krajinu, bílou cestu vedoucí k izolované vile s topoly po stranách. Můžete si k videu dát espresso nebo pizzu, aby byl váš zážitek ještě více Italský.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse