Best of Bebop 14. díl

| Petr Minařík

V dnešním díle budeme obdivovat krásy Asie pohledem kvadrokoptéry Parrot Bebop. Nejprve zavítáme na Tchaj-wan, následně přeletíme do Japonska a výlet po Asii zakončíme Hongkongu.

Pohled na Beacon Hill | Zdroj: video

Pohled na Beacon Hill | Zdroj: video

3.  Tchaj-wan

Zen Ho je poměrně známý pilot, který má na svém kontě již mnoho skvělých videí. Určitě o něm ještě uslyšíme. Nedávno upravil svá starší videa a sestříhal je do jednoho. Jeho záběry jsou pastva pro oči. Možná dokonce rozeznáte i záběry z videí, které jsme již sdíleli. Pohodlně se usaďte, přepněte kvalitu na 1080p a kochejte se krásami Tchaj-wanu.

 

 

2.  Takasu – Japonsko

Na rozdíl od kuřecích farem, některá místa, kde se pěstují potraviny stojí za to navštívit. Jakmile uvidíte po přečtení tohoto krátkého úvodu, mluvíme o rýži. Rýžová pole Takasu se táhnou napříč horami, jejíž nejvyšší bod dosahuje 350 metrů nad mořem. Rýže z této oblasti je známá jako “Aikawa Rice” a je velmi populární. Nesnažíme se, abyste změnili vaše stravovací návyky, jen poukazujeme na fakt, že některé farmy vypadají lépe než ostatní.

 

 

1. Nástupiště Kai Tak Cruise – Hongkong

Nástupiště Kai Tak Cruise je určeno pro výletní lodě. Bylo vybudováno především proto, aby se z Hongkongu stal mezinárodní dopravní uzel právě pro výletní lodě. Dost ale faktů, pojďme se nyní pokochat úžasnými záběry tohoto architektonického skvostu. Autorem videa je dnes již zmiňovaného Zen Ho.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse