Best of Bebop 5. díl

| Petr Minařík

Je tu další neděle a to znamená, že tu pro vás máme další várku těch nejlepších záběrů z kvadrokoptéry Parrot Bebop. Pro lepší zážitek doporučujeme přepnout kvalitu videa alespoň na 720p.

Západ slunce pohledem kvadrokoptéry Parrot Bebop | Zdroj: video

Západ slunce pohledem kvadrokoptéry Parrot Bebop | Zdroj: video

3. Vodní mlýn na říčce Donnenbach ve Francii

Následující video zachycuje dřevěný vodní mlýn v malebné francouzské přírodě. Autorem videa je uživatel, který si říká I-Clic. Mlýn zachytil snad ze všech možných úhlů, ale záběry stojí za to, co říkáte?

 

 

2. Přístav Dalhousie v Ontariu – Kanada

Pojďme se teď přesunout na další kontinent. Tentokrát do Severní Ameriky, přesněji řečeno do Kanady. Místní nadšenec Anthony Delduca natočil tamní přístav Dalhousie. Hudba, kterou si mimochodem Anthony složil sám, dodává záběrům potřebnou šťávu.

 

 

1. Západ slunce na pobřeží ostrova Labuan

Pravděpodobně nejhezčí dnešní video je to poslední. Jeho autorem je Adly Safari Mustaffa, čtyřicetiletý farmář a obchodní námořník, který video komentuje slovy: „Opravdu si užívám každý let se svým Bebopem. Doufám, že nejsem sám a „Bebopeři“ z celého světa jsou z létání stejně nadšeni, jako jsem já.“

Ostrov Labuan je mimochodem součástí Malajsie a leží u severního pobřeží Bornea. Zaujímá plochu o rozloze 75 kilometrů čtverečních. Žije na něm asi 90 tisíc obyvatel a jeho hlavním městem je Victoria.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse