Best of Bebop 6. díl

| Petr Minařík

Dnešní díl pravděpodobně potěší všechny, kteří mají rádi spíše teplé krajiny. Vybraná videa totiž pochází z míst, jakou jsou například Španělsko, Hongkong nebo ostrov Korsika.

Záběry na pobřeží Korsiky | Zdroj: video

Záběry na pobřeží Korsiky | Zdroj: video

3. Svatostánek Santa Maria Magdalena ve Španělsku

Toto video bylo pořízeno ve Španělsku nedaleko východního pobřeží. Pokud sem jedete jako turista, určitě někdy navštivte místní památku – Santa Maria Magdalena Sanctuary. Kostel sice vypadá nádherně, ale ještě lépe vypadá ze vzduchu. Stejně tak dobře vypadá i okolní údolí. Svatostánek byl postaven inženýrem José Sala Sala. Stavba tohoto mistrovského díla trvala 28 let.

 

 

2. Pobřeží Hongkongu

Možná je to hudbou, možná videem, ale následující video má velmi uklidňující efekt. Sledovat lidi, jak si užívají procházku dne okolo řeky během slunečného, je opravdu zvláštní. Díky technologii máme možnost vžít se do toho, jaké to je, sledovat vše ze vzduchu.

 

 

1. Překrásné záběry z Korsiky

Díky Skycontrolleru by mělo jít ovládat Parrot Bebop až na vzdálenost 2 km*. V následujícím videu autor uvádí, že dron řídil na 800 metrů. Záběry pořídil na ostrově Korsika. Video je opravdu úžasné. Posuďte sami.

 

 

Pro dnešek je to vše. Příští týden se můžete těšit na další várku videí z celého světa.

Dosah řídícího signálu kvadrokoptéry Parrot Bebop jsme testovali před několika týdny.

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse