Best of Bebop 8. díl

| Petr Minařík

Co všechno můžete s kvadrokoptérou Parrot Bebop natočit? V podstatě cokoliv, jak uvidíte v následujících videích. Dnes již potřetí v řadě zavítáme do Španělska, následně do Francie a nakonec do Spojených států.

Záběr na park | Zdroj: video

Záběr na park Parque Felipe VI | Zdroj: video

3. Parque Felipe VI – Španělsko

První video bylo natočeno ve Španělsku, přesněji řečeno na severozápadě Madridu. Tento park byl otevřen teprve nedávno a jedná se o největší park postavený v Madridu vůbec. Pokud jste v Madridu ještě nebyli a zajímá vás, jak tento park vypadá, podívejte se na následující video.

Pro zajímavost, rozloha parku je 150 600 metrů čtverečních.

 

 

2. Zřícenina Roquefixade ve Francii

Po zhlédnutí parku pojmenovaném po králi, co se tak podívat na zříceninu? Pojďme se vrátit zpátky v čase do roku 1034, kdy byl tento hrad postaven. Hrál roli v katarských křižáckých výpravách a posléze byl koupen francouzským králem. Nemyslete si, že vám děláme přednášku dějepisu, jen je dobré vědět, na co se vlastně díváte. Koukněte na následující video a užijte si nádherné záběry této dnes již bohužel zříceniny.

 

 

1. Veslaři ze Cincinnati – USA

Počasí se pomalu otepluje. Přichází čas na venkovní aktivity a sporty. Veslování je sport, který se nádherně sleduje (z pohodlí domova). Vzdejme hold veslařům, kteří ze sebe vydávají to nejlepší. Z pohledu dronu uvidíte jezero a úzké lodě pohybující se vpřed díky synchronizovaným pohybům veslařů. Pilotovi se podařilo zachytit krásu tohoto sportu opravdu náramně.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse