DJI otevře další kamennou prodejnu — tentokrát v Koreji

| Petr Minařík

Největší výrobce dronů na světě, Čínská společnost DJI, plánuje otevření další kamenné pobočky, tentokrát v Koreji. Svoji vůbec první prodejnu otevřela firma v čínském městě Shenzen.

Exteriér prodejny DJI v Korei | Zdroj: dji.com

Exteriér prodejny DJI v Koreji | Zdroj: dji.com

Co vše obchod nabídne?

Nová prodejna v Koreji bude mít 870 metrů čtverečních a její otevření je plánováno na březen. Nabídne celou škálu produktů DJI. Zákazníci si budou moci prohlédnout, vyzkoušet a naučit se zacházet s veškerou technologií, kterou firma DJI nabízí. Dle dostupných informací byl interiér navržený tak, aby pasoval do atmosféry firmy DJI a ulice Hongdae.

“Design je důležitý aspekt značky DJI, od balení našich produktů po koncepty prodejen,” řekl Frank Wang, zakladatel a výkonný ředitel DJI. “Vybrali jsme si tuto unikátní lokaci v Hongdae především proto, že je známá bohatým kulturním pozadím, které kombinuje městská umění, nezávislou hudbu a popovou kulturu. DJI také vytváří také novou kulturu pro nadšence do dronů, a umožňuje lidem prožít a vidět svět z nové perspektivy.”

Takto bude vypadat interiér prodejny DJI v Korei | Zdroj: dji.com

Takto bude vypadat interiér prodejny DJI v Koreji | Zdroj: dji.com

“DJI vidí Koreu jako trh s velkým potenciálem. Chceme poskytnout opravdu unikátní zážitky pro všechny, kteří vkročí do našeho obchodu. Ať už jste profesionál, jež hledá nejnovější vybavení, nebo zvědavec hledající svůj první dron, naši technologii zažijete zblízka a osobně,” prohlásil manažer DJI, Taehyun Moon.

Interiér prodejny DJI v Korei | Zdroj: dji.com

Interiér prodejny DJI v Koreji | Zdroj: dji.com

Hlavní lákadla nové prodejny jsou podobná jako v Shenzenu:

Salonek – další součástí prodejny je salonek, kde si zákaznici mohou odpočinout. Lze zde také sledovat záběry z dronů

Prostor pro let – zde budou k dispozici piloti DJI, kteří budou předvádět demonstrace dronů

Technická podpora – pokud si nevíte rady například s aktualizací firmware či opravou dronu, zaměstnanci DJI vám zde pomohou

Zdroj: dji.com

Kategorie: Aktuality

Štítky: Drony, UAV, Dron, DJI

Komentáře (0)Vstup do diskuse