DJI otevře svoji první kamennou prodejnu

| Petr Minařík

Čínský výrobce dronů, společnost DJI, otevře svoji vůbec první kamennou prodejnu v Čínském Shenzenu. Otevření je sice naplánováno až na příští měsíc, ale my již nyní máme možnost vidět, jak to v nové prodejně bude vypadat.

Další z návrhů nové kamenné pobočky | Zdroj: dji.com

Další z návrhů nové kamenné pobočky | Zdroj: dji.com

Firma DJI totiž před pár dny zveřejnila návrhy své první prodejny. Mnoho lidí ocení její futuristický design, avšak někteří budou nejspíše zklamáni. Z návrhů je totiž patrné, že prodejna nebude nijak extra prostorná, takže se zde s drony asi nebude létat. To může být pro nové zákazníky trochu limitující. Bylo by velmi přínosné, kdyby si zákazníci mohli dron vyzkoušet v nějakém testovacím prostoru.

Neházejme flintu do žita

Prvotní návrhy však ukazují pouze patro, kde bude probíhat prodej. Je tedy dost možné, že si DJI schovává to nejlepší na konec a překvapí všechny návštěvníky. A i kdyby ne, můžete si zde prohlédnout (a samozřejmě i zakoupit) produkty jako jsou kvadrokoptéry DJI Phantom nebo Inspire 1, případně stabilizace Ronin či Osmo.

Takto by měla vypadat nová prodejna v Shenzenu | Zdroj: dji.com

Takto by měla vypadat nová prodejna v Shenzenu | Zdroj: dji.com

I když DJI zatím prodává většinu svých výrobků přes internet, případně pomocí distributorů po celém světě, vypadá to, že se kromě nové prodejny v Shenzenu dočkáme také dalších poboček. Společnost DJI sice v současné době nemá specifické plány pro expanzi, avšak jak se říká: “Co není, může být.”

Jak na vás návrhy nové prodejny působí? Napište nám do komentářů, případně na náš Facebook.

Zdroj: theverge.com

Kategorie: Aktuality

Štítky: Drony, UAV, Dron, DJI

Komentáře (0)Vstup do diskuse