DJI verbuje mladé talenty

| Petr Minařík

Podle vicepresidenta společnosti DJI, Danny Zhenga, společnosti často přehlíží mladé zaměstnance, což je často v rozporu s vývojem firmy.  Sám Zheng při své řeči v Tokiu prohlásil, že je možná jedním z nejmladších řečníků, ale firma DJI jej hodnotí jako “starého”. “Průměrný věk zaměstnanců DJI ční 27 let,” řekl Zheng, kterému je 33 let.

Logo společnosti DJI | Zdroj: dji.com

Logo společnosti DJI | Zdroj: dji.com

V mládí je síla

Společnost DJI byla založena v roce 2006 a v současné době ovládá zhruba 70% trhu s drony. Zheng poukázal na to, že DJI vděčí za svůj úspěch zejména díky mladé pracovní síle.

“Myslím si, že mladí lidé ve velkých korporacích velmi bojují, protože jejich nápady nikdo neposlouchá,” řekl Zheng a dodal, že DJI jedná jinak. “Jen protože jsou tito lidé mladí, neznamená, že nemohou sdílet své nápady podobně jako vysoce postavení členové. Myslím si, že mladí lidé přemýšlí “mimo krabici”, a my jim chceme dát nástroje, zdroje a platformu, aby zazářili.”

Otevřené brány v DJI

Stále více lidí vstupuje do nových startupů v naději, že budou moci sdílet svoje nápady a následně je zrealizovat. Takto se prosadí lépe, než v různých firmách.

“Vždycky říkám, že neexistuje něco, jako ‘nejlepší firma’ nebo ‘nejlepší kandidáti,’” řekl Zheng. “V DJI tvrdíme, že nejsme nutně lepší než ostatní. Avšak i přes to jsme pravděpodobně lepší volbou pro lidi, kteří nechtějí být obětí omezených firemních kultur.”

V případě, že byste se chtěli stát členem týmu DJI, navštivte jejich stránky, kde jsou vypsány volné pracovní pozice.

Pokud se chcete stát vývojářem, v tomto odkazu naleznete více informací.

Zdroj: asia.nikkei.com

Kategorie: Články

Štítky: Drony, UAV, Dron, DJI

Komentáře (0)Vstup do diskuse