Kompilace strašidelných dronů

| Petr Minařík

S drony se dá užít spousta zábavy. Zveřejnili jsme články jako “lesní parkour” nebo jak na flip. Avšak série následujících videí vám ukáže, že hranice se dají posunout mnohem dál. Drony totiž stačí “převléci” do strašidelných kostýmů a o zábavu je postaráno.

Kvadrokoptéra předělaná na ducha | Zdroj: video

Kvadrokoptéra předělaná na ducha | Zdroj: video

Ghost Quadcopter

Toto video se jmenuje Ghost Quadcopter (volně přeloženo jako “duchová kvadrokoptéra”), a pravděpodobně vypadá přesně tak, jak si právě představujete. Jedná se o kostým ducha připevněný na kvadrokoptéru. Motory sice trčí ze všech čtyř stran, avšak i přesto se jedná o poměrně povedenou předělávku kvadrokoptéry. Posuďte sami:

 

 

Smrtka

Pokud byste viděli tuto “Smrtku” ve vašem sousedství, asi by vám nebylo hned jasné, o co se jedná. Pokud se však podíváte na video, vysvětluje v něm autor, že se jedná o hexakoptéru, ke které je rybářským vlascem připevněný přízrak. Chytré, povedené a strašidelné zároveň.

 

 

Původní video je možné zhlédnout níže:

 

 

“Kočičí kvadrokoptéra”

Následující kvadrokoptéra se od těch ostatních trochu vymyká. Jedná se o kvadrokoptéru, která je potažena kočičí kůží. Jejím autorem je mimochodem nizozemský umělec Bart Jansen. Mezi jeho díla patří mimo jiné také dronyOstrichcopter, Sharkjet nebo Ratcopter.

 

 

Kvadrokoptéra “noční duch”

Tato kvadrokoptéra “noční duch” je velmi podobná dnešní první zmiňované. Hlavním rozdílem je však světlo, které v noci celý dron krásně osvětluje. Umožňuje tak lepší orientaci při letu a podtrhává realistický dojem.

 

 

Létající klaun

Na tomto videu je zajímavý především moment, kdy ‘Létající klaun’ letí kolem psa. Ten si jej sice všimne, ale lekne se až ve chvíli, kdy na něj dron “zaútočí”.

 

 

Dron strašící koledníky

Pokud jste někdy přemýšleli o dronu, který by strašil koledníky, následující video pro vás může být inspirací. Ve dne se tohoto dronu lidé nebojí, avšak jakmile padne noc, začíná ten pravý strach.

 

 

Zdroj: makezine.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse