Microkoptéra GALAXY VISITOR 6 RTF s HD kamerou

| Droncentrum

Kvadrokoptéra od čínského výrobce Nine Eagles vás ničím nepřekvapí, ale také nezarmoutí. Tento dron je podle výrobce vhodný i pro začínající piloty. Rotory o průměru 160 mm dávají dronu dostatečný výkon. O stabilitu při létání se stará 3-osý gyroskopický stabilizační systém a 3-osý akcelerometr. Obratnost a rychlost modelu (míra reakce) je nastavitelná, takže ani pokročilí piloti nebudou zklamáni a jistě naplno využijí akrobatické možnosti dronu. Kvadrokoptéra zvládne letět nejen v bezvětří, ale i při mírném větříku.

microkoptera Eagles Galaxy Visitor 6 RTF

Galaxy Visitor 6 | Zdroj: nineeagle.com

 

Chcete s dronem udělat přemet ?

V rozumné výšce lze využít funkci FLIP. Po stisknutí tlačítka dron udělá přemet o 360° ve zvoleném směru. Po vykonání obratu se dron automaticky stabilizuje.

 

 

 

Galaxy Visitor 6 ovladac s telefonem

Ovládání dronu Galaxy Visitor 6 | Zdroj: nineeagle.com

Galaxy Visitor 6 RTF je kvadrokoptéra střední velikosti s HD kamerou a WiFi přenosem obrazu na smartphone. Online přenos obrazu je příjemným bonusem tohoto dronu. Přímo na obrazovce telefonu máte možnost kontrolovat co natáčíte nebo pořizovat požadované fotografie z ideálního úhlu nebo výšky. Tyto a další funkce zajištuje bezplatná aplikace pro iOS a Android.

Jednotlivá ramena dronu jsou osazena sadou LED světel – ta spolu se zadní červenou LED umožnují pilotovi mít přehled o přesné poloze dronu.

Eagles Galaxy Visitor 6 RTF

Galaxy Visitor 6 | Zdroj: nineeagle.com

 

Technické údaje micro kvadrokoptéry GALAXY VISITOR 6 RTF:

Ovládání:
Čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz s tlačítky pro ovládání kamery a tlačítkem FLIP
Dosah vysílače 200-300 metrů
Při vylétnutí z dosahu vysílače se dron stabilizuje a automaticky přistane

Kamera:
Kamera s rozlišením 1280 x 720 px pro fotografie a videa
Paměťová karta microSD až 32 GB
FPV (First Person View) – živý přenos obrazu na smartphone systému iOS nebo Android. Přenos videa je funkční do vzdálenosti 70-100 metrů.

Baterie:
Li-Pol s kapacitou 700 mAh
Doba letu 8 minut

Rozměr a hmotnost:
Rozměr 199 x 199 x 54 mm
Váha 115 g
Průměr rotorů 160 mm

Komentáře (0)Vstup do diskuse