Nejpamátnější okamžiky roku 2015 spojené s drony

| Petr Minařík

Rok 2015 se pomalu blíží ke konci a podle nás nastává ta správná chvíle na to, poohlédnout se za těmi nejpamátnějšími haváriemi a okamžiky, které se tento rok staly. Někdy byla chyba na straně pilota, často však byl i sám pilot bezmocný.

Rok 2015 byl rokem dronů, co náš čeká v roce 2016? | Zdroj: video

Rok 2015 byl rokem dronů, co náš čeká v roce 2016? | Zdroj: video

1. Dron se stal obětí orlího únosu

V následujícím videu hrají hlavní roli kvadrokoptéra Phantom 3 a 2 orli, kteří se rozhodli, že si z lovu odnesou netradiční úlovek.

 

 

2. Muž sestřelil dron brokovnicí

V červenci svět obletěla zpráva, jak muž sestřelil dron brokovnicí. Nelíbilo se mu totiž, že ho a jeho dcery někdo sleduje, a tak vzal osud do svých rukou. Z celého případu nakonec vyvázl nevinně.

3. Mladý hráč fotbalu trefil dron míčem

Kousek, který se povedl tomuto mladému fotbalistovi, se jen tak nezapomíná. Bezpochyby se stal hvězdou svého týmu.

 

 

4. Šimpanz větví srazil dron k zemi

Následující video bylo podrobeno zkoumání mnoha vědců. Ti se nakonec shodli, že šimpanz na videu útok na dron plánoval. Video je tedy další demonstrací inteligence těchto tvorů.

 

 

5. Rybář chytil místo ryby dron

Představte si, že dronem natáčíte lidi na molu, avšak některým z nich se to nelíbí. Bohužel pro vás se mezi nimi objeví zkušený rybář, který chytí váš dron místo ryby.

 

 

6. Rozzuřený student poslal míčem dron k zemi

Na tomto videu uvidíte velmi agresivního studenta, jemuž se nelíbilo to, že si mladík opodál létá a natáčí s dronem. Následně dron rozšlapal a napadl pilota.

 

 

7. Orel zaútočil na dron

Toto video zobrazuje další z řady útoků zvířat na dron. Během pár dní se záznam stal hitem a proslavil tak jak majitele dronu tak i samotného orla, který předvedlpřesný útok na dron.

 

 

8. Dan Bilzerian si se svými přáteli udělal hon na drony

Kdo jiný než Dan Bilzerian nakoupí několik dronů, vezme svoje přátele a “hračky” ze skříně, a jede si jen tak zastřílet na létající drony.

 

 

9. Na dron byla připevněna zbraň

Tímto videem se prosím neinspirujte! Jednoho kutila napadlo, připevnit na dron zbraň a mechanismus, díky němuž bude schopen na dálku střílet.

 

 

10. Dron byl sestřelen dýňovým dělem

Majitel dronu z následujícího videa asi dlouho nezapomene na výlet na jednu farmu. Jeho dron tam totiž smetla dýně vystřelená z dýňového děla.

 

 

11. Ženě vadil dron, tak na něj hodila kámen a poslala jej k zemi

Jedna žena se údajně cítila ohrožená přítomností sousedova dronu. Vzala tedy do rukou kámen a poslala dron k zemi. Nakonec musela zaplatit opravu dronu ve výši 15 tisíc Kč.

 

 

12. Steven Stamkos: “Nesnáším drony.”

Slavný hokejista Steven Stamkos ozvláštnil jeden ze svých tréninků. Místo na bránu střílel na drony a následně s úsměvem prohlásil, že nesnáší drony.

 

 

13. Enrique Iglesias si pořezal prsty o vrtuli přímo na koncertu

Na následující zranění slavný zpěvák Enrique Iglesias asi dlouho nezapomene. Při jednom ze svých koncertů chtěl do rukou vzít dron, avšak pořezala ho jedna z vrtulí…

 

 

A jaký moment byl podle vás v roce 2015 ten nejpamátnější? Napište nám do komentářů.

Komentáře (0)Vstup do diskuse