Nová aplikace DJI GO pro snadné sdílení fotografií a videí

| Petr Minařík

DJI v úterý 4.8. vydalo novou aplikaci DJI GO, která je vylepšením předchozí verze DJI Pilot. DJI GO má kompletně přepracované uživatelské rozhraní, aby bylo snazší vytvářet a sdílet záznamy pořízené nejnovějšími produkty DJI včetně kvadrokoptér Phantom 3, Inspire 1 a Matrice 100.

Aplikace DJI GO | Zdroj: dji.com

Aplikace DJI GO | Zdroj: dji.com

Možnosti aplikace

DJI GO nabízí několik klíčových funkcí, které uživatelům umožní sdílet svoji kreativitu, spojit se s ostatními a vylepšit své dovednosti fotografa a filmaře

Aplikace obsahuje rozšířené editovací nástroje pro snazší přizpůsobení fotografií a videí před nahráním na sociální sítě. DJI Director, který automaticky upravuje nejlepší momenty z letu do krátkých videí, byl také upraven, aby obsahoval nastavení řízení rychlosti videa, šablon a hudby v pozadí.

Snadné nahrávání

Upravená videa můžete nyní přímo nahrávat do nejpřednější komunity leteckého snímkování – SkyPixel. Čas editování a sdílení byl redukován na pár minut. Jakýkoliv uživatel s účtem u SkyPixel bude nyní schopen z DJI GO aplikace nahrávat vytvořená videa až do velikosti 50 GB.

“Udělali jsme v aplikaci množství změn, které jsou založeny na základě zpětné vazby našich zákazníků,” řekl Frank Wang, zakladatel a výkonný ředitel společnosti DJI. “Našim cílem je udělat letecké snímkování co nejsnazší, takže se naši zákazníci budou moci soustředit na aspekty letu, které tvoří obrázky, a okamžitě sdílet svoji kreativitu.”

Nejlepší fotografie a videa nahraná na SkyPixel budou představeny na nové záložce “Explore” v aplikaci DJI GO. Touto záložkou se mohou uživatelé inspirovat díky ostatním lidem, kteří také používají DJI GO a SkyPixel. Aplikace poprvé obsahuje DJI GO také integraci s fórem DJI, takže se uživatelé mohou připojit přes tipy pro zachycování nejlepších obrázků.

Sdílení znalostí je také jádrem vylepšených funkcí průvodce Academy a Beginner, které nabízí nástroje a vedení pro bezpečný let.

Vylepšený nákupní nástroj usnadňuje nákup DJI produktů a umožňuje uživatelům sdílet odkazy na nové produkty a získat kredit v DJI obchodu.

Současná verze aplikace (zdarma) je dostupná jak pro iOS, tak i pro Android. Uživatelé budou muset aktualizovat také firmware svých dronů.

Zdroj: suasnews.com

Kategorie: Aktuality

Štítky: Drony, Dron, DJI, DJI Phantom 3

Komentáře (0)Vstup do diskuse