Phantom 3 Advanced – Jak na snadný transport?

| Igor Vlahovič

Vlastním batoh pro DJI Phantom, do kterého se pohodlně vejdou drony řady 1, 2 i 3 (včetně vysílače). Navíc jsou zde další boční prostory pro přenos vybavení. Uvnitř pak stále zbývá dost místa.

Upřednostňuji jej před plastovou skořepinou od DJI, která stojí i mnohem více peněz. Až doposud jsem byl při přesunech nucen montoval vrtule, skládat dron do batohu a pak opět vše celé ven, což mě přestalo bavit.

Prozkoumal jsem tedy možnosti uchycení dronu i s vrtulemi přímo na batoh. Tuto možnost jsem nakonec našel.

Popis batohu pro drony Phantom

Na horní části batohu jsou nastavitelné popruhy. Povolil jsem je na maximum a přes tato vytvořená oka jsem provlékl motor i s vrtulí. Nejprve jednu stranu, pak druhou. 

Horní kryt dronu je na zádech batohu, při chůzi je tedy dron pevně ukotven a nepohybuje se. Nutné je však zajištění kamery, aby se volně nepohybovala. Sejmutí dronu je opět rychlé a vy můžete ihned začít natáčet a fotit. 

Do batohu se pak vejde mnohem více příslušenství, případně do něj lze umístit vysílač, pokud jej nemáte zavěšený na krku.

Pozor! Tento způsob přenášení je pohodlný, ale pokud spadnete v terénu na záda, můžete si dron poškodit, to je však dle mého názoru snad jediná slabina tohoto řešení.

 

Kategorie: Testy dronů | DJI

Štítky: Phantom 3 Advanced

Komentáře (0)Vstup do diskuse