Příběhy DJI 17. díl – Severní Ontario

| Petr Minařík

„Když jsem začal s fotografováním, chtěl jsem si najít něco speciálního, podobně jako jsem to měl s hudbou. Dron DJI mi poskytnul zcela nový úhel pohledu při pořizování záznamů ze vzduchu.

Záběr na krajinu v severním Ontariu | Zdroj: video

Záběr na krajinu v severním Ontariu | Zdroj: video

Koupil jsem si Phantom 2 Vision téměř před rokem. Zamiloval jsem se jeho do obrovských výhod a především do ptačí perspektivy, kterou mi poskytuje, kdekoliv a kdykoliv potřebuji.

Dříve bylo objevování zapadákovů a systémů stezek téměř nemožné. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsem si dron pořídil. Jakmile ostatní zjistili, že mám možnost pořizovat záběry z nové perspektivy, začali po mně chtít, abych jim tuto perspektivu také nabízel. Proto jsem se po několika měsících práce s Transport Canada rozhodl, že rozjedu Aerial Media. 

Nyní si opravdu užívám to, co dělám. Letecké snímkování je fantastický koníček. Doufám, že se budu moci naplno věnovat natáčení, focení, trénování pilotů a vývoji tohoto nového odvětví.

Jason Empey“

 

 

Ontario je jednou z deseti provincií, na které je Kanada rozdělena. Hlavním městem této provincie je město Toronto, v němž žije asi 2,5 milionu obyvatel. Zajímavá je hustota zalidnění. Ta zde dosahuje pouhých 13,9 obyvatel na kilometr čtvereční.

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse