Příběhy DJI 18. díl – Cesta k filmu

| Petr Minařík

„Přibližně před rokem jsem si objednal svůj první produkt od firmy DJI. Byl jím Phantom 2 s gimbalem Zenmuse. Mojí původní myšlenkou bylo, že využiji Phantom pro focení nemovitostí ve Vancouveru. Avšak rychle jsem našel možnosti použití daleko za pouhým focením domů.

Záběr z tréningu letu mezi stromy | Zdroj: video

Záběr z tréningu letu mezi stromy | Zdroj: video

Začal jsem natáčet paintball, závody horských kol a krajinu. Pokaždé, kdy jsem někam vyrazil, přemýšlel jsem, kde létat a jaké záběry pořídit. Bral jsem si s sebou Phantoma kamkoliv a časem jsem potkal Roba Wooda, majitele a pilota firmy Action Aerials. Jeho společnost se zabývá poskytováním filmových záběrů pro BC Film a televizní průmysl.

Vždy jsem chtěl s kamerami pracovat profesionálně a nyní jsem dostal příležitost. Rob mě naučil, že být profesionál, znamená mít všechno dvakrát, takže máte vždycky zálohu. Okamžitě jsem si tedy pořídil dalšího Phantoma a pokračoval jsem v létání ve stále obtížnějším terénu.

Hodně jsem trénoval a nyní jsem schopen bez obtíží pilotovat dron v lesích, zatímco natáčím závodníky na horských kolech nebo také lyžaře, kteří zrovna skáčou při jízdě ze svahu. Nedávno Rob pořídil kvadrokoptéru Inspire 1. Byli jsme ohromeni jejími vlastnostmi. Našim plánem je, využít ji jak nejlépe jen to bude možné pro záběry uvnitř i venku.

Pokud vyhrajeme soutěž DJI, pomůže nám to při koupi dalšího kusu Inspire 1 a získáme tak možnost lepší flexibility a efektivity při natáčení ze vzduchu (osobně chci taky jeden kousek).

Naše důvěra vychází z technologie, kterou firma DJI vytváří a z možnosti vysílat naši kreativitu do oblak!

B Flo“

 

 

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse