Příběhy DJI 19. díl – Krása mého domova

| Petr Minařík

„Po dvou měsících strávených tréninkem létání s mým dronem DJI Phantom 2 jsem se rozhodl, že jej vezmu na tříměsíční projekt, abych pořídil záběry oblastí mého domova (Burlington, Ontario). Po celém městě jsem natáčel jedinečné a často „skryté drahokamy“.

Záběr z filmu "Unseen" | Zdroj: video

Záběr z filmu „Unseen“ | Zdroj: video

Posunoval jsem limity jak své, tak i limity mé kvadrokoptéry Phantom. V těchto chvílích, kdy jsem letěl blízko vody, mi bušilo srdce. Věděl jsem, že musím risknout vše, abych získal záběry, které jsem nakonec získal, a musím uznat, stálo to za to!

Před tím, než jsem se do tohoto projektu pustil, neznal jsem 90% oblastí. Většinu z nich jsem našel během toho, co jsem bádal nebo objevoval moje město… Považoval jsem za samozřejmost, že Burlington znám. Nyní jsem si k němu však vytvořil ještě hlubší vztah.

Po zveřejnění mého filmu „Unseen“ mi mnoho lidí psalo věci jako: „Nevěděl jsem, že toto místo existuje!“ nebo „Kde to je?!“. Můj cíl byl splněn. Cílem bylo ukázat nespatřené části Burlingtonu. Mnoho z nás nevědělo o tom, že tyto oblasti vůbec existují.

Do budoucna plánuji, že si s sebou vezmu Phantom i na nějaká další výjimečná místa na našem překrásném světě.

Kien Tran“

 

 

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse