Příběhy DJI 24. díl - Zvěčňování okamžiků s DJI

| Petr Minařík

“První zkušenost je něco, co máte vždy na paměti. Je to také moment, na který si čas od času vzpomenete. Co tvoří tyto momenty, jsou zvuky, vůně, obrazy nebo jednoduché pocity, které vám daný moment opět připomenou. 

Jeden z okamžiků, které mohl Ryan C pomocí dronu DJI zachytit | Zdroj: video

Jeden z okamžiků, které mohl Ryan C pomocí dronu DJI zachytit | Zdroj: video

Jednou z mých nejoblíbenějších chvílí bývá, když sedím v letadle a pozoruji všechny detaily, barvy, obrazy a celkovou krásu, kterou můžete vidět z tak obrovské výšky. Takový moment je zkušenost, kterou ne všichni lidé zažijí. Navíc je to něco, co činí každou generaci unikátní. Nejenom díky tomu, že vytváříme a inovujeme nové technologie, aby byl náš svět lepší, ale protože děláme něco více než to. Rozšiřujeme naše znalosti, získáváme novou perspektivu a samozřejmě můžeme zažívat mnoho úžasných zážitků.

Se svým dronem od DJI se snažím právě o to, abychom si okamžiky pamatovali a sdíleli je. Využívám jej, abych pořizoval záznamy toho, co jsem kdysi vidíval z letadla a snažím se tyto zážitky opět přivést k životu (samozřejmě s respektováním pravidel a regulací FAA). Když to řeknu konkrétněji, fotím a natáčím různá místa a nasledně moji tvorbu sdílím s přátely, rodinou a kolegy v práci.

Díky DJI mohu prožívat tyto momenty nejen já, ale i ostatní. Natočil jsem video pro restauraci i svatbu. Jelikož mám dron DJI, umožňuje mi to ozvláštňovat momenty, jako je zachycení lásky mezi dvěma lidmi. Použitím pokročilé technologie, kterou firma DJI nabízí – jsem schopen získávat ta nejlepší videa a fotografie.

Integrováním GPS a navigace do dronu je létání jednoduché. Dron nabízí také Course a Home-lock módy, ty uvolňují veškerý stres z potenciálních problémů. S tak pokročilou technologií je jednoduše radost zvěčňovat podobné momenty a následně je sdílet s ostatními.

Děkuji DJI za tuto technologii a možnost, natáčet a fotit okamžiky, které mohu sdílet.

Ryan C”

 

 

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse