Příběhy DJI 25. díl - Paul Cremer

| Petr Minařík

“Když mi bylo 14, můj otec Greg Cremer, mi na vánoce věnoval starý Nikon 35mm se srdečným dopisem, který jsem si nechal do dnes. Nebyla to ledajaká kamera, byla to kamera, kterou si chtěl koupit a našetřil si na ni, když byl na univerzitě. Miloval fotografování a chtěl, abych jej miloval také. Naučil jsem se tajemství expozice z této filmové kamery a ačkoli jsem si vše užíval, moje vášeň pro fotografování nějakou dobu nerostla.

Záběr z dronu na nemovitosti | Zdroj: dji.com

Záběr z dronu na nemovitosti | Zdroj: dji.com

Po promocích na univerzitě, během rodinného výletu na Havaj, mi otec věnoval novou kameru. Byla jí 12 Mpix kamera od DSLR. Dal mi ji na začátku našeho výletu, takže jsem byl schopen naučit se více o digitálním fotografování, zatímco jsme byli obklopení překrásnými tropy. Tati – jsem ti vděčný za všechny dovednosti, odbornost a vědění. Děkuji.

Na začátku roku 2014 začal můj dobrý přítel, Kevin McAtee, mluvit o možnostech skutečného videa (místo pouhé slideshow) v oblasti nemovitostí takovým způsobem, o kterém jsem ještě neslyšel – použitím kvadrokoptéry DJI Phantom 2. Chtěli jsme, aby domy vypadaly fantasticky. Chtěli jsme využívat letecké snímkování a vytvářet nezapomenutelné vizuální zážitky pro zákazníky se záměrem prodat nemovitost. Konverzace s Kevinem zasadila myšlenku, avšak věděl jsem, že potřebuji to správné vybavení a v té době jsem zrovna neměl dost peněz.

Záběr z dronu na luxusní nemovitost | Zdroj: dji.com

Záběr z dronu na luxusní nemovitost | Zdroj: dji.com

25. července roku 2014, náhle zemřel můj nejbližší příbuzný a jmenovec, strýc Paul, na srdeční infarkt. Tato událost byla pro mě i moji rodinu obrovskou ranou. Změnilo nám to život. O pár dní později, na jeho prohlížení, jsem mu do kapsy vložil ručně psaný dopis, klekl jsem si na kolena a zašeptal jsem mu do ucha: “Strýčku Paule – slibuji ti, že budu žít jako ty, s nadějí, štěstím a láskou nehledě na to, co život přinese. Slibuji, že nestrávím ani sekundu smutkem nebo depresí nad mým životem a prací. Slibuji, že budu motivován a poháněn svými cíli a nevzdám se, dokud jich nedosáhnu.” A to jsem také udělal, strýčku Paule, zvládl jsem to. Děkuji, že jsi ve mě vždy věřil. Vím, jak moc jsi na mě pyšný. Mám tě rád a chybíš mi. Odpočívej v pokoji. 

Po tomto dni jsem se vrhl do businessu s natáčením nemovitostí. Dal jsem dohromady každý cent, který jsem měl, a koupil jsem si DJI Phantom 2 s gimbalem Zenmuse a kamerou GoPro. Tímto začala moje snaha pomáhat mému dobrému příteli Kevinovi. Ten mi dal šanci, aniž by věděl, jaké mám dovednosti. Najal mě, abych natočil dům za 3 miliony dolarů. A pak, po extrémně dlouhých dnech, pár argumentech a těžké práci, jsme dokončili náš produkt. Film odstartoval moji novou kariéru nejen tím, že zaujal komunitu makléřů v Treasure Valley, ale byl také na hlavní straně renomovaných webových stránek o luxusních domech Coldwell Banker. Kevine – dlužím ti více, než možná myslíš. Jsem s tímto businessem tam, kde jsem hlavně díky tvé pomoci. Přeji si, abys mohl znát mého strýčka Paula – Jsem si jist, že byste vy dva byli skvělými přáteli.

Záběr z dronu na přímořské sídlo | Zdroj: video

Záběr z dronu na přímořské sídlo | Zdroj: video

Dnes jsem hrdým majitelem společnosti Josh Cremer Photo & Video. To je moje vášeň a můj sen. Pracuji sám pro sebe. Jsem neuvěřitelně šťastný a také neuvěřitelně vděčný mým rodičům Gregovi a Christie, kteří ve mne nikdy nepřestali věřit. Také svému bratrovi, který mi věnoval čas, modlitby a podporu. Mojí překrásné manželce Danielle, který mi řekla: “Na co čekáš? Jdi si za tím!”  Ty jsi důvod mého úspěchu. Kevinovi, díky kterému jsem dnes tam, kde jsem. Nemůžu si přát lepšího přítele – děkuji za tvoji upřímnost a věrnost. A děkuji strýčkovi Paulovi. Moc mi chybíš. Každý den si přeji, abych ti mohl povídat o všem, co sem zažil od doby, kdy jsi nás opustil. Vím, že musíš být pyšný. Děkuji za důvěru a za to, jak jsi mi říkal, abych probudil svoji vášeň. Jednoho dne se znovu setkáme…

A tak jsem tady – s DJI,

Joshua Paul Cremer”

 

 

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse