Příběhy DJI 34. díl - Cabo San Lucas

| Petr Minařík

„V lednu roku 2015 jsem se rozhodl, že si s sebou na výlet s kamarády do Cabo San Lucas vezmu svůj DJI Phantom 2. Jsem hrozně rád, že jsem tak učinil a přibalil jsem si jej do batohu.

Skok velryby při západu slunce | Zdroj: video

Skok velryby při západu slunce | Zdroj: video

Během našeho výletu jsme se dohodli, že se podíváme na známý přírodní úkaz “The Arch” a na pláž Milenců, abychom natočili nějaké pěkné video skalních útvarů během “zlaté hodiny”. Avšak získali jsme mnohem více než jen to. Když jsem letěl se svojí kvadrokoptérou DJI Phantom 2, uviděli jsme 5 lodí, které neohroženě brouzdaly oceánem.

Rozhodl jsem se tedy, že je budu se svým dronem následovat. Byl jsem zhruba kilometr od pobřeží, když jsem na FPV obrazovce náhle uviděl obrovský hrb velryby. To co následovalo bylo naprosto úžasné. Velryba několikrát vyskočila nad hladinu. Ten pohled byl naprosto famózní. Její dopady do vody při západu slunce… to jednoduše musíte vidět. Byl to ten nejpamátnější moment celého našeho výletu. 

Od této chvíle si s sebou budu brát můj Phantom 2 na všechny cesty, kam pojedu. Díky němu jsem natočil záběry, které bych jinak nebyl schopen natočit.

Chris deAntonio”

 

 

Další Chrisova videa z dronu najdete na jeho Vimeo kanálu zde.

Pláž Milenců patří mezi jedny z nejznámějších a nejkrásnějších pláží na světě. Nahází se v západním Mexiku. Nedostanete se sem však autem nebo pěšky, tedy pokud nejste zdatní horolezci. Nejlepší je vzít si “vodní taxi” z Médano Beach. Další možností je pronajat si kajak a vyrazit na zhruba 40 minutovou cestu. V okolí pláže Milenců naleznete také slavný úkaz “The Arch”, Neptunův prst nebo pláž Divorce, do češtiny volně přeloženo jako “Pláž rozvodů”.

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse