Společnost Sky-Futures získala nového obchodního partnera

| Petr Minařík

Společnost Sky-Futures zabývající se inspekcemi pomocí dronů v průmyslu s ropou a zemním plynem navázala spolupráci s firmou Keppel Offshore & Marine, světovým lídrem v konstrukci ropných plošin a lodí.

Rozšíření služeb obou firem

Partnerství umožní firmě Sky-Futures nabídnout své služby rozsáhlému portfoliu zákazníků Keppel Offshore & Marine. Klienti tak budou moci využít inspekce prováděné pomocí dronů, které šetří čas, peníze (až o 80 %) a zlepšují bezpečnost. 

James Harrison, výkonný ředitel a spoluzakladatel Sky-Futures, prohlásil: „Partnerství s Keppel Offshore & Marine nám umožní dodávat rozšířené služby našim klientům v pobřežním a námořním průmyslu. Schopnost Keppelu dotahovat věci do konce a poskytnout technickou podporu pro jakýkoliv problém, který může být nalezen díky našim inspekcím, znamená, že pobřežní a námořní společnosti mohou fungovat bezpečněji a plynuleji při zároveň nižších nákladech.“

Mluvčí firmy Keppel Offshore & Marine dodal: „Touto spoluprací budeme schopni poskytovat našim klientům služby s přidanou hodnotou při inspekcích a posuzování plavidel účelnější, cenově efektivnější a bezpečnější formou. Nejnovější droní technologie nám také pomohou zajistit lepší poprodejní zákaznický servis inspekcí, údržeb a oprav.“

Odpověď na nové investory firmy Cyberhawk?

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že firma Cyberhawk získala nové investory. V článku jsme si pokládali otázku, jak na tuto investici zareagují konkurenční firmy. Partnerství Sky-Futures a Keppel Offshore & Marine je tedy velice rychlou odpovědí. Nyní už zbývá jen počkat na reakci firmy Precisionhawk z této velké trojky (Cyberhawk, Sky-Futures, Precisionhawk — společnosti zabývající se inspekcemi ropných plošin a dalších).

Zdroj: sky-futures.com

Kategorie: Aktuality

Štítky: Cyberhawk, Sky-Futures

Komentáře (0)Vstup do diskuse