V droním průmyslu se budou udělovat ocenění

| Petr Minařík

Droní průmysl oznámil spuštění udělování ocenění zvané Unmanned Air Systems Technology & Innovation Awards (UAST&IA). Jelikož se průmysl s drony čím dál více rozrůstá, je tento krok celkem logický. Lidé tak snáze rozpoznají inovace, dokonalost a růst napříč průmyslem s drony.

Logo Unmanned Air Systems Technology & Innovation Awards | Zdroj: skytechevent.com

Logo Unmanned Air Systems Technology & Innovation Awards | Zdroj: skytechevent.com

UAST&IA jsou otevřena všem organizacím zapojených do bezpilotního leteckého průmyslu z celého světa. Ocenění budou ctít ty organizace, které tlačí na hranice bezpilotního letectví. Budou tak sloužit jako podpora, odměna za tvrdou práci a oslava jejich úspěchu.

Ocenění jsou nyní otevřena pro podání žádostí. Finální datum, do kdy je možné zasílat své projekty je stanoveno na 20. prosince tohoto roku.

Vítězové (zvoleni porotou) budou oznámení během ceremoniálu na veletrhu SkyTech 2016, který se bude konat 27. ledna.

Výherci se budou vybírat z těchto 4 kategorií:

  1. Start-up roku 2016
  2. Cena za inovaci 2016
  3. Řešení služby roku 2016
  4. Odměna za obchodní růst 2016

Kategorie

Oficiální stránky kategorie trochu více rozepisují:

Start-up roku 2016

Postavili jste za posledních 12 měsíců nějaký vynikající byznys? Jste v brzkých fázích vývoje, avšak máte úžasný potenciál? Hledáme vycházející hvězdy bezpilotního leteckého průmyslu. Účastníci této kategorie by měli mít svůj byznys rozjetý od března roku 2014.

Cena za inovaci 2016

Nabízíte nový, inovativní produkt? Vytvořili jste nový bezpilotní letoun, platformu, komponent, softwarový program, zdroj energie, senzor nebo kameru? Možná je bezpečnější, menší, rychlejší, lehčí a funguje lépe, než cokoliv, co jsme zatím viděli?

Inovace leží v srdci průmyslu bezpilotních systémů a tato cena je vytvořena k oslavě přesně toho. Jsou vítání účastníci z celého průmyslu dronů, včetně akademické sféry.

Řešení služby roku 2016

Nabízíte nějakou průlomovou službu? Používáte zajímavý přístup? Možná jste vyvinuli nejnovější a nejlepší službu pro zemědělství, výstavbu nebo trénink? Hledáme podniky, které poskytují řešení služeb napříč průmyslem s drony. I zde jsou opět vítání všichni účastníci, kteří se zabývají tímto odvětvím.

Odměna za obchodní růst 2016

Prošel váš podnik minulý rok podstatným růstem? Vybudovali jste mocnou značku a upevnili si tak pozici na trhu? Expandovali jste distribuční sítě, produkty, značky nebo služby? Toto je ocenění za nejrychleji rostoucí podniky. Účastníky této kategorie by měly být podniky založené dříve než v březnu roku 2014, které prošly podstatným růstem v období březenzáří roku 2014.

Pro detailnější informace navštivte stránky SkyTech.

Zdroj: droneblog.com

Kategorie: Články

Štítky: Dron, Drony, UAV

Komentáře (0)Vstup do diskuse