Vodotěsná kvadrokoptéra TAYZU 720

| Petr Minařík

Tayzu 720 (neoficiální jméno produktu) používá patentovanou technologii kamer poskytovanou od ICRealtime – společnost s historií vývoje kamerových technologií pro bezpečnostní a monitorovací systémy – které využívají dvě protilehlé kamery (jednu nahoře a jednu dole) na rámu malé kvadrokoptéry, aby poskytly 720-stupňové sférické video všude, kde poletíte.

kvadrokoptéra tayzu 720

Kvadrokoptéra Tayzu 720

Kvadrokoptéra Tayzu 720 je stále ve vývoji, takže konstrukce s několika nevyřízenými patenty bude dostupná později tohoto roku. Výrobce Tayzu Robotics tvrdí, že produkt bude schopen létat v uzavřených prostorách stejně tak dobře jako venku, bude vodotěsný kvůli startům z vodní hladiny a přistávat bude možné se standartním RC ovladačem a/nebo s iPad aplikací. Některé konstrukční prvky jsou stále projednávány, takže podrobnosti o tomto letounu nejsou dosud známy.

dron tayzu 720

Tayzu 720

Přehrávání bude poskytovat plně sférický pohled zaznamenaného 720-stupňového videa, a to buď editovatelný pro normální video produkci, nebo aplikaci (přehrávač), která divákovi umožní ovládat, na jakou část videa se zaměří.

Zdroj: provideocoalition.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse