Firma Yuneec představila nové ovládání Typhoon Wizard

| Petr Minařík

Čínský výrobce dronů Yuneec International představil revoluční ovládání Typhoon Wizard. Toto ovládání možná způsobí revoluci v tom, jakým způsobem jsou drony pilotovány.

Nové ovládání Yuneec Wizard | Zdroj: yuneec.com

Nové ovládání Yuneec Wizard | Zdroj: yuneec.com

Ultralehký Typhoon Wizard umožňuje uživatelům ovládat dron pouze jednou rukou. Díky němu by mělo být pořizování fotografií či videí mnohem snazší než dříve. Uživatelé budou těžit z pohodlí a snadné přenosnosti. Toto ovládání je kompatibilní se všemi drony řady Typhoon.

Všechny funkce na dosah

Manuálního ovládání, na které jsou uživatelé zvyklí z ovladače ST10+, mohou s touto novinkou dosáhnout stejně tak snadno. Funkce jako změna letových módů, zapnutí a vypnutí motorů a manuální let, jsou přístupné jedním kliknutím prostředního tlačítka Typhoon Wizard. Mimo to jsou dostupné také módy “Sleduj mě”, “Následuj mě” a dynamický návrat do startovní pozice.

“Typhoon Wizard je perfektním společníkem pro vaše dobrodružství. Jednoduše jej připnete k batohu či strčíte do kapsy a můžete sledovat, jak vás dron Typhoon následuje při vašem výšlapu, jízdě na kole či lekci surfingu. Používá se opravdu velice snadno,” prohlásil Shan Phillips, výkonný ředitel Yuneec USA.

Zákazníci mohou těžit také z nových dvou funkcí:

Sledování výšky – umožňuje dronu Typhoon následovat uživatele při jejich pohybu a udržovat zadanou výšku vzhledem k zemi.

Point-to-Fly – při aktivaci tohoto módu poletí dron tam, kam je namířeno ovládání Typhoon Wizard.

Balení ovládání Typhoon Wizard obsahuje microUSB kabel pro nabíjení a voděodolné pouzdro. Zařízení je prodáváno za zhruba 4700 Kč.

 

 

Zdroj: droneblog.com

Kategorie: Články

Štítky: Dron, Drony, UAV, Yuneec

Komentáře (0)Vstup do diskuse