Společnost DJI představuje nový pohonný systém E1200

| Petr Minařík

Nový pohonný systém E1200 je plně integrovaný, aby zajistil maximální zážitek z létání. Vrtule, motor a elektronické řízení otáček (ESC) byly propojeny do jedné snadno instalovatelné jednotky, která je spolehlivější než kdy dříve.

Pohonný systém E1200 od společnosti DJI | Zdroj: dji

Pohonný systém E1200 od společnosti DJI | Zdroj: DJI

Tento systém je navržen pro multirotorové koptéry vážící 7-15kg, E1200 může být přizpůsoben platformám s průměrem trubek 25mm, jako je například DJI S900. Systém zvyšuje efektivitu a výkon. Výsledkem je o 30% delší doba letu nebo výkon k uzvednutí vybavení, které je těžší o 1,8 – 2,4kg, v porovnání s předchozími generacemi.*

Zlepšená výdrž a výkon

Rozsah přírodních podmínek, za kterých může systém fungovat, také představuje významné zlepšení oproti přechozím generacím. E1200 nyní vydrží teploty v rozsahu -10°C až 60°C. Maximální nadmořská výška, ve které stroj vzlétne, se zvýšila na 2000m, což vám umožní dosáhnout lepšího výkonu v tvrdších podmínkách.

Přehled o stavu motoru prostřednictvím LED diod

Kvůli podpoření bezpečnosti a spolehlivosti, přijímá chytré elektronické řízení otáček diagnostické informace přímo z motoru a umí prostřednictvím LED diod varovat uživatele, pokud některý z motoru nefunguje řádně. ESC je také vybaveno funkcí dynamické kompenzace napětí, která vylepšuje stabilitu udržováním lineární závislosti mezi řízením plynu a rychlosti otáček motorů.

Tyto nové funkce jsou kombinovány se 17‘‘ Z-Blade skládajícími vrtulemi a vylepšeným mechanismem pro odvod tepla, aby byl zajištěn opravdu pozoruhodný zážitek z létání. Bezpečnost, spolehlivost, efektivita, výkon a schopnost reagovat dělají ze systému E1200 perfektní vylepšení vašeho stávajícího pohonného systému.

*Maximální vzletová váha a délka letu jsou srovnávány s motory 4114 a 15‘‘ vrtulemi. Vaše výsledky mohou záviset na mnoha různých faktorech, jako jsou například podmínky prostředí.

Zdroj: dji.com

Kategorie: Články

Štítky: Drony, DJI

Komentáře (0)Vstup do diskuse