Best of Bebop 7. díl

| Petr Minařík

Líbila se vám videa z minulého týdne? Pokud ano, budete jistě potěšeni. Dnes máme další dvě úchvatná videa z pláží a jedno z Německa. Jako vždy nezapomeňte přepnout kvalitu minimálně na 720p, zážitek ze záběrů je potom totiž ještě lepší.

Západ slunce nad jezerem | Zdroj: video

Západ slunce nad jezerem | Zdroj: video

3. Pláž Playa de Los Muertos – Španělsko

Pláž Playa de Los Muertos je poměrně zachovalá, protože není tak snadné se sem dostat. Možná proto se jedná o jednu z nejkrásnějších pláží Španělska. Nedaleko ní je i přírodní rezervace. No, není toto místo úžasné?

 

 

2. Kolín nad Rýnem a jeho okolí – Německo

Možná se divíte, co tu dělá video německého města, když jsou další dvě videa z exotických destinací. Podle nás si však toto video místo zde zaslouží. Pilot, Sebastian Over, natočil město zrovna ve chvíli, kdy si paprsky slunce razili cestu skrze mraky. Celé video je úžasné, obzvláště část nad jezerem.

Zajímavost:
Kolín nad Rýnem je čtvrté největší německé město. Ve středověku byl však Kolín největším městem Německa. V současné době v něm žije přes 1 milion obyvatel.

 

 

1. Město Cairns v Austrálii

Cairns je regionální město v severním Queenslandu. Je australskou čtvrtou nejpopulárnější turistickou destinací. Podívejte se na video a pochopíte proč. V pouhých pěti minutách uvidíte krásné záběry na velký bariérový útes, park Paronella a překrásné vodopády.

 

 

Zdroj: parrot.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse