Phantom 3 Advanced – Jak na živý přenos?

| Igor Vlahovič

Pokud vlastníte dron DJI řady Phantom 3, pak můžete živě přenášet video ze svého letu včetně komentáře. K tomuto slouží funkce LIVE STREAMING, kterou naleznete v aplikaci DJI GO.

Kvadrokoptéra Phantom 3 Advanced | Zdroj: dji.com

Kvadrokoptéra Phantom 3 Advanced | Zdroj: dji.com

První krok

Aktivace funkce

Funkci si aktivujete v Nastavení —> Ostatní. Pro její správné fungování však musíte mít účet na YouTube a aktivovaný živý přenos.

Nastavení parametrů přenosu

Pokud tomu tak je, potom kliknete na možnost LIVE STRAMING a vyberete si, jaký typ přenosu chcete provádět, já volím Basic.

Při prvním použití se musíte přihlásit ke svému účtu. Pak již začnete vyplňovat volby jako je například název přenosu, jeho krátký popis nebo okruh uživatelů. Poté potvrdíte volbu Start.

Následně se spustí dekodér a jakmile je vše hotovo, obdržíte link, který můžete sdílet.

Druhý krok

Vraťte se do náhledu a po levé straně nahoře uvidíte ikonu přenosu. Pokud chcete přenos ukončit, vraťte se do nastavení LIVE STREAMING a ukončete jej.

Testoval jsem přenos jednak doma na rychlé Wi-Fi, i v terénu na 4G LTE. Ani v jednom případě nebyl přenos plynulý, trhal se a to včetně zvuku. Dle mého názoru je tato možnost sice velice zajímavá, ale v našich podmínkách hůře využitelná.

Pokud u psaného návodu tápete, podívejte se ještě na videonávod.

 

Komentáře (0)Vstup do diskuse