Příběhy DJI 21. díl – Let do oblak

| Petr Minařík

„Díky DJI jsem si mohl splnit svůj sen. Letět nad vrstvu mlhy. Je to jako let letadlem. Úchvatné… Jmenuji se Wesley, je mi 35 let a mám 2 děti. Od roku 2003 se zaměstnávám sám. Rozjel jsem školu na bicí. Jelikož vyučuji asi 18 studentů, mám také nějaký volný čas. Čas dělat jiné věci…

Fotografie Wesleyho Glasmachera | Zdroj: dji.com

Fotografie Wesleyho Glasmachera | Zdroj: dji.com

Objevil jsem Instagram a od toho dne se všechno změnilo. Konečně jsem našel něco, co mě přivedlo zpátky do rovnováhy. Moje kreativita našla způsob. Nyní bylo na mně, abych dělal to, co jsem chtěl dělat už roky. Něco, co jsem nevěděl, že bych mohl být schopen vůbec dělat. Fotografování… v divočině. Hledání nových míst, ukazovat světu mé pravé já.

Po nějaké chvíli můj účet na Instagramu explodoval a nyní mám více než 48 tisíc followerů z celého světa. Lidé milují to, co dělám.

Za nějaký čas jsem našel nové styly natáčení. Záběry z velké výšky. To bylo něco, co jsem chtěl dělat. Něco jiného. Něco nového. Bylo na čase prozkoumat internet. Konečně. Našel jsem kvadrokoptéru Phantom. Prodal jsem svoje ostatní vybavení, které jsem dostal z projektu za to, že jsem byl zvolen „ovlivňovatelem Instagramu“. Byl čas na něco jiného.

Nový Phantom 2 Vision +. Kolik lajků! Jaké komentáře! To byl pocit. Některé moje fotografie z velké výšky můžete najít na Instagramu pod hastagem#wesinthesky.

Lidé z celého Holandska mě žádali, abych pro ně udělal pár fotografií, abych jim pomáhal se všemi druhy trailerů. Instagram mi změnil život, ale DJI ještě víc! DJI mi dalo moc

dostat se na místa, kam nikdo jiný nemohl. Vysoko do oblak. Wow… děkuji za to! Jsem šťastný a v rovnováze. Děkuji!

Kreativní pozdravy,

Wesley Glasmacher“

 

 

Zdroj: dji.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse