Příběhy DJI 32. díl - Velká čínská zeď

| Petr Minařík

“Toto video jsem natočil na konci roku 2014 týdny před tím, než jsem opustil Čínu po 5 letech života v této zemi. Toto je “divoká zeď” a zdejší oblasti jsou na trampování mé nejoblíbenější. Doufám, že si následující video užijete. 

James Bayliss-Smith”

 

 

Záběry byly natočeny kamerou GoPro 4 Black Edition při rozlišení 2,7K a 50 FPS připevněnou na kvadrokoptéru DJI Phantom 2.

Kompilace Jamesových nejpovedenějších záběrů

James k videu napsal:

“Toto je můj sestřih záběrů pro rok 2015. Je zaměřen na záznamy pro dokumentární filmy, které jsem nedávno natáčel. První část videa byla natočena v roce 2014. Druhá část pochází ze stopáže, kterou jsem natáčel, zatímco jsem pracoval pro Australian Broadcasting Corporation.

Doufám, že se vám bude video líbit. Podívejte se také na má další videa z méhokanálu. Mockrát vám děkuji.”

 

 

O autorovi

James Bayliss-Smith je oceněný kameraman, filmař a tvůrce obsahu, který nyní žije ve Velké Británii a má dobrý smysl pro dobrodružství.

Nedávno pracoval pro kanál National Geographic jako hlavní kameraman na nové sérii zvané “China From Above”. Předtím pracoval pro australské noviny ABC News a pro Čínskou centrální televizi (CCTV), kde byl prvním cizincem zaměstnaným “za kamerou” vůbec na jejich anglicky mluveném kanálu.

James také produkoval, filmoval, řídil a editoval několik svých vlastních dokumentárních filmů například pro CCTV. V současné době pracuje v postprodukci na dlouhodobém projektu: Punt Wars. Jedná se o časosběrný dokumentární film natočený v jeho rodném městě Cambridge. Tento film bude mít premiéru na Cambridgeském filmovém festivalu, který se bude konat 3. – 13. září tohoto roku.

Zdroj: vimeo.com/jamesbs

Komentáře (0)Vstup do diskuse