Star Wars dron Millennium Falcon může být váš

| Petr Minařík

Možná si pamatujete článek o úžasném Star Wars dronu Millennium Falcon od Oliviera C (video dole). Studio Disney se pravděpodobně inspirovalo jeho dílem a uvedlo na trh stejnojmennou kvadrokoptéru.

Star Wars dron Millennium Falcon | Zdroj: amazon.com

Star Wars dron Millennium Falcon | Zdroj: amazon.com

Vlastnosti

Výrobcem kvadrokoptéry je společnost Air Hogs. Je vyrobena z pěny, aby byla lehká a odolná. Dron je možné ovládat pomocí dálkového ovládání až na vzdálenost 60 metrů. Disponuje také světly a zvukovými efekty z filmové série Star Wars.

Amazon začal dron Millennium Falcon prodávat za částku 109,99$, což je asi 2600 Kč. Budou jej však prodávat také americké řetězce Walmart a Toys ‘R’.

“Nyní můžete létat s nejikoničtějším plavidlem vesmíru Star Wars: Kvadrokoptérou Millennium Falcon s LED světly a autentickými zvuky!” láká popisek na Amazonu. “Millennium Falcon využívá 4 rotory skryté v tělu lodi pro hbitý a ‚vesmírný‘ let!”

Doporučený věk pro létání s touto kvadrokoptérou je 8 a více let. Napájení je řešeno pomocí šesti AA baterií. S dronem je možno létat jak venku, tak i uvnitř.

Video z představení dronu můžete vidět níže.

 

 

Následující video způsobilo před několika měsíci doslova poprask. Kutil, který si říká Olivier C, postavil dron Millennium Falcon a popsal tvorbu i na jednom z diskuzních fór. Více informací zde.

 

 

Zdroj: techtimes.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse