Nová filmová série od 3D Robotics - Life After Gravity

| Petr Minařík

Pravděpodobně málo koho z vás by napadlo, že výrobce dronů bude natáčet také filmy. Avšak společnost 3D Robotics představila upoutávku pro novou filmovou sérii Life After Gravity.

Life After Gravity - nová filmová série od 3DR | Zdroj: video

Life After Gravity – nová filmová série od 3DR | Zdroj: video

Série je podle 3DR o “požehnání a jedech neobyčejného výkonu, mnoha konfliktech pronásledování a zrození nové éry pro naši civilizaci při našem náhlém osvobození se od gravitace.”

V hlavní roli: Kvadrokoptéra Solo

Všechny záběry byly pořízeny kvadrokoptérou Solo a kamerami GoPro. Série zachycuje antiutopickou budoucnost zasazenou primárně do Hongkongu a Mexické džungle. Zdůrazňuje především napětí mezi silami vědy a antivědy, a také hrozivou mezinárodní vesmírnou agenturu… civilizace typu III,” a dokonce počátky lidského věku.

Společnost 3DR tvrdí, že filmy byly natočeny vlastním týmem ve spojení s producenty a uživateli kvadrokoptéry Solo v různých oblastech světa. Všechny záběry byly pořízeny standardním vybavením dronu Solo. Ve zkratce, společnost 3DR – jeden z největších výrobců dronů – se snaží ukázat, že jejich vlajková loď je “kompletní video produkční jednotkou v batohu”. Na blogu společnosti lze také najít zprávy a reporty ze všech 6 epizod, které obsahují také videa ze zákulisí a příspěvky o produkci.

“Celým konceptem kvadrokoptéry Solo bylo, dát lidem výkonný a snadno ovladatelný nástroj, který se vleze do jednoho batohu,” píše 3DR. “S touto filmovou sérií uvádíme tento základní koncept do světa praxe, takže můžete vidět reálné výsledky.”

 

 

Vůbec první podcast (v angličtině) si můžete poslechnout zde:

Zdroj: fastcompany.com

Komentáře (0)Vstup do diskuse