Hokejista Steven Stamkos: “Nesnáším drony.”

| Petr Minařík

Hokejista a hvězda zámořské NHL, Steven Stamkos, nesnáší drony. Ukázal to i na jednom videu, kde nejdříve trefuje terče umístěné v rozích brány, avšak následně pokročí na úplně jinou úroveň.

Hokejista zámořské NHL, Steven Stamkos, při trefování se do dronů | Zdroj: video

Hokejista zámořské NHL, Steven Stamkos, při trefování se do dronů | Zdroj: video

Na internetu se již objevilo několik videí, ve kterém jsou drony obětmi sestřelení. Například golfista Jason Day sestřelil dron golfovým míčkem.

Dan Bilzerian zašel ještě o kus dál. Na drony si vzal několik ze svých oblíbených zbraní a s přáteli si udělal poněkud drahou zábavu, když sestřeloval kvadrokoptéry DJI Phantom. Video z jeho akce můžete vidět níže.

 

 

Zhruba před měsícem se také objevil případ, kdy jeden Američan, William Merideth, sestřelil dron nad svým pozemkem. Údajně tak konal proto, že pilot dronu chtěl špehovat jeho dcery na dvorku. Za své činy byl posléze zatčen.

Těžko říct, zda se Stamkos inspiroval Danem Bilzerianem nebo Williamem Meridethem, každopádně i Stamkos se prokázal jako dobrý střelec.

Když se totiž dron s terčíkem vznášel nad ledem, Stamkos jej na několikátý pokus trefil. Dron se samozřejmě ihned poroučel k zemi.

Stamkos své jednání komentoval slovy: “Nesnáším drony.”

 

 

Pravděpodobně nejzajímavější případ sestřelení dronu se však stal v Austrálii. Adam Lancaster natáčel se svým dronem přírodu. Stalo se však něco naprosto neočekávaného. Jeho dronu si totiž všiml orel, který vzlétl z koruny stromu a namířil si to rovnou na dron. Jak atak orla vypadal se podívejte v tomto článku.

Komentáře (0)Vstup do diskuse